Silky Zübat 2700-7.5 2 parçalı Yüksek Kesim Testeresi (AQRSZ348)

Marka : Silky
Fiyat : ₺1.093,21  + KDV
KDV Dahil : ₺1.289,99
* ₺156,30 'den başlayan taksitlerle

Ürün Açıklaması

Prune, Zübat kutup testeresi ile profesyonel gibi! Bu kutup testeresi, yüksekliklerde ve yoğun olarak yetişmiş alanlarda bile hafiftir ve kolayca manevra kabiliyetlidir. Testerenin kendisi kolay, hızlı ve güvenlidir. Bir merdivende dolaşmak yoktu, ama iki ayak da yere sağlam bir şekilde.

Ağaçları yorulmadan zahmetsizce parçalayabilirsiniz, zübat kutup testeresi ile kesmek hiç enerji gerektirmez. Bıçağı şubeye koyun ve testerenin ağırlığını işi yapın. Uca keskin dişler, en kalabalık dalları ansızın görecek ve pürüzsüz bir ağaç yarası bırakacak.

Alüminyum direk oval şekilli olduğundan bıçağın yönü üzerinde çok hassas bir kontrole sahip olursunuz. Üstelik bu şekli, kutup testeresinin tüm uzunluğu boyunca daha fazla mukavemet ve sertlik kazandırır ve bükmeyi minimuma indirir. Sadece 1750 mm'lik geri çekilmiş bir uzunluk ile testere kolayca istiflenebilir ve alınabilir.

İki kilitleme mekanizması (basmalı buton ve kollar) birlikte, tercih edilen kutup uzunluğunun en güvenli ve en istikrarlı kilitlenmesini sağlar. En alçak kutup kısmı rahat ve güvenli bir kavrama için lastik ile kaplanmıştır. Alttaki tampon direği darbelere ve darbelere karşı korur.

Her zaman kendi güvenliğinizi düşünün: Düşen kollardan güvenli bir mesafede durup bir güvenlik kaskı ve göz koruması taktığınızdan emin olun.

Zübat ismi bir Samurai kılıcının hedefine geldiğinde yaptığı sesden kaynaklanıyor. Bu testerenin kullanıcıları nedenini anlayacaklar.

İsteğe bağlı olarak bıçağın altına monte edilen bir HookFox bulunur . Bu kancayla, ağaca yapışmış dalları kolayca kesebilirsiniz.

Teknik özellikler

  • Orijinal Premium Japon Çeliği 
  • Bıçak uzunluğu : 330 mm
  • Dişler: 30 mm başına 7,5 diş
  • Genişletilen boyutlar : 2650 x 150 x 45 mm
  • Geriye çekilen boyutlar : 1750 x 150 x 55 mm
  • Ağırlık : 1360 g
  • Kerf: 1,4 mm
  • Yarıçap: 650

Verimliliğini korumak için bıçak temiz tutulmalıdır. Reçine, bıçağı korumanın etkin ve çevreye duyarlı bir yolu olan zeytinyağında çözünür.

Testereyi kullanmadığınızda kutupları geri çekmeden önce tamamen kuru olduğundan emin olun. Kapağı bıçağın üzerine kaydırın ve kutup testeresini kuru bir yerde saklayın.

Bıçaktaki vidaların hala düzgün sıkılıp sıkılmadığını sık sık kontrol etmeyi unutmayınız.