Silky Hayate 6100-6.5 4 parçalı Yüksek Kesim Testeresi (GJLPR467)

0,00
Marka : Silky
Fiyat : ₺3.305,08  + KDV
KDV Dahil : ₺3.899,99
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺472,55 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Ürün Açıklaması

Profesyoneller için özel olarak tasarlanmış gerçek bir ağır takım. Hayate, Hayauchi'den daha ağır bir yapıdan oluşur ve bu da bu teleskopik direğin daha sağlam olmasını sağlar. Ve evet, bundan dolayı Hayate biraz daha ağır olabilir, fakat yine de işlenmesi çok kolaydır. Silky'nin eşsiz Mirai-Medişlerine sahip bıçak, bıçağı dayanıklı ve inanılmaz güçlü hale getiren özel bir metal alaşımdan oluşur.

Hayate ile bir merdivenle yapamayacağınız pek çok yere ulaşabilirsiniz. Yere sıkı bir şekilde ayakta dururken, sadece birkaç çekerek en kalın dalları kesersiniz. Hayate'nin hızı bir testere testeresinin hızı ile karşılaştırılabilir. Bıçak o kadar çok güce sahiptir ki kesme işi pek alıştırma gibi gelmiyor. Sadece testerenin ağırlığının işi yapmasına izin verin!

Alüminyum direk oval şekilli olduğundan, bıçağın yönü üzerinde çok hassas bir kontrole sahip olursunuz, bu da büyük yükseklikte budama yaparken size gereken bir şeydir. Üstelik bu şekli, kutup testeresinin tüm uzunluğu boyunca daha fazla mukavemet ve sertlik kazandırır ve bükmeyi minimuma indirir.

Bıçaktaki iki orak, optimum bıçaklama sonucu için işbirliği yapar. Üst orak bıçağı testere kesiminde tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca üst orak, gövdeden küçük dalları kesmek veya ağaçtan küçük (ölü) dallar çekmek için de kullanabilirsiniz. Alt orak ile kabuğu alttan indirebilirsiniz, böylece şube düştüğünde gövde yırtılamaz. Alt orak sökülebilir, bu nedenle dağılmış odunları parçalayabilirsiniz.

İki kilitleme mekanizması (basmalı buton ve kollar) birlikte, tercih edilen kutup uzunluğunun en güvenli ve en istikrarlı kilitlenmesini sağlar. En düşük kutup kısmı, ıslak koşullar altında bile rahat ve güvenli bir kavrama için lastik ile kaplanmıştır. Alttaki tampon direği darbelere ve darbelere karşı korur.

Her zaman kendi güvenliğinizi düşünün: Düşen kollardan güvenli bir mesafede durup bir güvenlik kaskı ve göz koruması taktığınızdan emin olun.

Hayate adı 'sert rüzgar' için geleneksel bir Japon adı. Ve tam da bu testerelerin ağaçlar arasında nasıl hareket ettiğini!

İsteğe bağlı olarak , bıçağın altına monte etmek için bir HookFox bulunur . Bu kancayla, ağaca yapışmış dalları kolayca kesebilirsiniz. Ağaçta yüksek tırmanış halatınızı almak için de kullanışlıdır.

Açıklama serisi

Hayate 4 uzatılmış uzunlukta mevcuttur: 3800 - 5000 - 6100 ve 7700 mm. Gereksiz uzunlukta bir kutup testeresi seçmemek için, en çok ihtiyaç duyacağınız doğru uzunluğu seçmek önemlidir.

Hayate, bıçağı koruyan özel üretilmiş bir polipropilen kapak ile teslim edilecek. Kapakta, içinde kutup testeresinin asılması için uygun bir dahili taşıma kolu ve bir çentik bulunur.

Herhangi bir ipeksi testere gibi dişler uzun süre keskin durur. Gerekirse, Hayate dişleri ipeksi bir dosya ile keskinleştirilebilir .

Teknik özellikler

  • Yüksek alaşımlı çelik
  • Bıçak uzunluğu: 420 mm
  • Dişler: 30 mm'de 6.5 diş
  • Genişletilen boyutlar: 6100 x 255 x 70 mm
  • Geri çekilmiş boyutlar: 2400 x 255 x 70 mm
  • Ağırlık: 3930 g
  • Kerf: 1,7 mm
  • Yarıçap: 650

Verimliliğini korumak için bıçak temiz tutulmalıdır. Reçine, bıçağı korumanın etkin ve çevreye duyarlı bir yolu olan zeytinyağında çözünür.

Testereyi kullanmadığınızda kutupları geri çekmeden önce tamamen kuru olduğundan emin olun. Kapağı bıçağın üzerine kaydırın ve kutup testeresini kuru bir yerde saklayın.

Bıçaktaki vidaların hala düzgün sıkılıp sıkılmadığını sık sık kontrol etmeyi unutmayınız.