Silky Forester 3000-7.5 3 parçalı Yüksek Kesim Testeresi (ABCFGK23)

0,00
Marka : Silky
Fiyat : ₺1.779,65  + KDV
KDV Dahil : ₺2.099,99
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺254,45 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Ürün Açıklaması

Forester, profesyonel kutup testeresinin tüm özelliklerine sahiptir ve halen hafif ve kompakttır. İnce bıçak ile daha yüksekte ve yoğun olarak yetişmiş alanlarda bile kolayca manevra yapabilirsiniz. Kendini kesmek kolay, hızlı ve güvenlidir. Bir merdivende dolaşmak yoktu, ama iki ayak da yere sağlam bir şekilde.

Güçlü bıçak direğe iki cıvata ile monte edilir. Bıçakta, elle testere işinde harika bir his var ve her zaman aynı güvenilir sonuca götüren bir kıpırdamasız oda yok.

Bıçağın ucundaki orak, bıçağı testere kesiminde tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca üst orak, gövdeden küçük dalları kesmek veya ağaçtan küçük (ölü) dallar çekmek için de kullanabilirsiniz.

Alüminyum direk oval şekilli olduğundan bıçağın yönü üzerinde çok hassas bir kontrole sahip olursunuz. Üstelik bu şekli, kutup testeresinin tüm uzunluğu boyunca daha fazla mukavemet ve sertlik kazandırır ve bükmeyi minimuma indirir. Sadece 1700 mm'lik geri çekilmiş kutup uzunluğu ile testere kolaylıkla istiflenebilir ve alınabilir.

İki kilitleme mekanizması (basmalı buton ve kollar) birlikte, tercih edilen kutup uzunluğunun en güvenli ve en istikrarlı kilitlenmesini sağlar. En alçak kutup kısmı rahat ve güvenli bir kavrama için lastik ile kaplanmıştır. Alttaki tampon direği darbelere ve darbelere karşı korur. Kırmızı tasarım Forester'ı son derece görünür kılmaktadır.

Her zaman kendi güvenliğinizi düşünün: Düşen kollardan güvenli bir mesafede durup bir güvenlik kaskı ve göz koruması taktığınızdan emin olun.

İsteğe bağlı olarak bıçağın altına monte edilen bir HookFox bulunur . Bu kancayla, ağaca yapışmış dalları kolayca kesebilirsiniz.

Teknik özellikler

  • Orijinal Premium Japon Çeliği 
  • Bıçak uzunluğu : 380 mm
  • Dişler: 30 mm başına 7,5 diş
  • Genişletilen boyutlar : 3000 x 210 x 55 mm
  • Geriye çekilen boyutlar : 1700 x 210 x 55 mm
  • Ağırlık : 1780 g
  • Kerf: 1,7 mm
  • Yarıçap: 650

Verimliliğini korumak için bıçak temiz tutulmalıdır. Reçine, bıçağı korumanın etkin ve çevreye duyarlı bir yolu olan zeytinyağında çözünür.

Testereyi kullanmadığınızda kutupları geri çekmeden önce tamamen kuru olduğundan emin olun. Kapağı bıçağın üzerine kaydırın ve kutup testeresini kuru bir yerde saklayın.

Bıçaktaki vidaların hala düzgün sıkılıp sıkılmadığını sık sık kontrol etmeyi unutmayınız.