Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit! Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit! Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit! Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit!

CARINTHIA BRENTA UYKU TULUMU

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün Açıklaması

Brenta uyku tulumu; hafifliği ve küçük ebatlarıyla klasik olma yolunda ilerleyen bir üründür. En çok ihtiyaç duyulan, üst ve yan kısımlarda daha fazla yalıtım malzemesi vardır. Sırt kısmında, fazladan yalıtım şeritleri kullanılmıştır. Böylece yalıtımlı mat üzerine maksimum ısı verilmesi sağlanmıştır. Ayak bölgesi, ikiz kenar yamuk şeklinde olduğundan dolayı sıcaklık korunur. Kapüşonu, yakası, fermuarlı cebi ve yastığıyla; hafif ve konforlu bir uyku tulumudur. Sol veya sağ fermuar seçeneği vardır. Yastık kısmı ayrı yıkanabilir.

Malzemeleri

Yalıtım:%100 Polyester
Dış Kumaş:%100 Poliamid
İç Kumaş: %100 Poliamid

Teknik Özellikleri


Model:Brenta (M)
NSN:8465-41-0000-2416
Uzunluğu: 220 cm
Omuz Genişliği: 85 cm
Ayak Ucu Genişliği: 60 cm
Ağırlık (gr): 1850 gr
Paket Ebatları:23 x 30 cm
Comfort Limit (Erkek): - 11°C
Comfort Limit (Kadın): - 4.4°C
Extreme: - 20°C

Model:Brenta (L)
NSN:8465-41-0000-2417
Uzunluğu: 235 cm
Omuz Genişliği: 85 cm
Ayak Ucu Genişliği: 60 cm
Ağırlık (gr): 1950 gr
Paket Ebatları:23 x 32 cm
Comfort Limit (Erkek): - 11°C
Comfort Limit (Kadın): - 4.4°C
Extreme: - 20°C

Avantajları

Diferansiyel kesim - Uyuyan kişi uyku tulumunun içinde hareket edip, uyku tulumunun iç katmanını sıkıştırsa bile tulumun iç sıcaklığı aynı kalır. Üst üste olan yalıtım katmanlarının kesimi daha itinalı yapılır. Tabakalar arasında fazladan hava yastıkları oluşur. Uyku tulumunun içinde hareket etmek, basınç noktalarını oluşturur. Fakat diferansiyel kesim sadece en içteki katmanı sıkıştırır. Bu nedenle dıştaki tabaka yalıtım özelliğini korur.

Termal Yaka - Uyku tulumunun içerisindeki yaka, yalıtımlı malzeme ile doldurulmuştur. Bu sayede gövde bölgesi, vücut ısısını kaybetmez ve soğuk noktaların oluşmasına izin vermez.

Birleştirilebilir uyku tulumu sistemi; Bazı uyku tulumları birleştirilerek uyku tulumu sistemini oluşturur. Bu sistem, dört mevsim uyku tulumu olarak kullanılabilir. Yalnızca ağırlığı kadarını ve genel hava şartlarını için gerekli olan yükü taşımanızı sağlar.

Fermuar Isı Şeridi - Yalıtımlı malzeme ile doldurulmuştur. İç fermuar sistemi, soğuk noktaların oluşumunu engeller.

Çift yönlü fermuar - İklim gereksinimlerine göre fermuar ayarlanarak, uyku tulumunun en iyi şekilde havalandırılmasını sağlar.

Thermoflect - Vücut ısısını yansıtan eşsiz özelliğe sahip materyaldir. Bu sayede, ısıyı tutma ve termal verimliliği arttırır.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...